19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ŞEHİT YAKINLARINA, GAZİLERE VE MUHARİP GAZİLER ONURUNA KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


19 Eylül Gaziler Günü Kutlamaları yapıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende çelenk sunumundan sonra 28’inci Mekanize Tugay Komutanlığı’nda görevli Üsteğmen Rıza ALTINOK günün anlam ve önemini belirten bir konuşmalarını yaptı.  Kore Gazisi Mustafa KURT’un okuduğu şiirden sonra konuşan Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet ÇELİK konuşmalarını yaptı.
Törenden sonra Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü koordinasyonunda Çankırı Valiliği tarafından 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle 19 Eylül 2017 Salı günü şehit yakınlarına, gazilere ve muharip gaziler onuruna Çankırı Askeri Gazino Müdürlüğünde yemek programı düzenlendi.
Programa Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ ve eşi hanımefendi, Garnizon Komutanı Albay Oğuz ÇİÇEK, İl Jandarma Komutanı Albay Murat BOZKURT, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, Vali Yardımcıları, Çankırı Milletvekili Muhammet Emin AKBAŞOĞLU, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet ÇELİK, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel TEKE, daire amirleri, STK temsilcileri, şehit aileleri, gaziler ve muharip gaziler katıldı.
Yemek programının ardından İl Müdürlüğümüz bünyesinde Muharip Gaziler Derneği ve Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ziyaret edildi. Dernek ziyaretleri akabinde ise gazilerimize hediye takdimi ile birlikte ev ziyaretlerinde bulunuldu. Ziyarete Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, İl Müdür Yardımcısı Savaş AKTEPE, Şehit Gazi Birimi Sorumlusu Abdulkadir ENEŞ katıldı.


Sonraki Sayfa: AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNE KUZKA TEKNİK DESTEK PROJESİ KAPSAMINDA ‘’ÖFKENİ KONTROL ET, HAYATINI YÖNET’’ EĞİTİMİ VERİLDİ

Önceki Sayfa : MESLEĞİMİ SEVİYORUM SEVEREK YAPIYORUM PROJESİ KAPSAMINDA KARABÜK AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ VE BAĞLI KURULUŞLAR ZİYARET EDİLDİ.