AEP EĞİTİCİ EĞİTİMİ PROGRAMI SERTİFİKA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında 12-16 Şubat 2018 tarihleri arasında Eğitici Eğitimi programı düzenlendi.
Aile Eğitim Programı kapsamında, eğitici sayısını arttırarak daha fazla vatandaşımıza aile eğitimi verilmesini sağlamak amacıyla düzenlenen eğitici eğitimi,  Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde ve bağlı kuruluşlarda farklı branşta görev yapan 23 meslek elemanının katılımıyla gerçekleştirildi.
Eğitim sonunda başarı göstererek sertifika almaya hak kazanan personellerimize,  01.03.2018 Perşembe günü Sosyal Hizmet Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen sertifika töreni ile sertifikaları verildi. Programın açılış konuşmasını yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM; “Eğitim ailede başlar” ilkesinden hareketle hazırlanan Aile Eğitim Programı, bilgi çağının gereklerine uygun olarak ailelerin yaşam kalitesini arttırmaya dönük önemli bir adımdır. Bu sosyal birim ne kadar güçlü olur, anne ve babalar sorumluluklarını en iyi şekilde icra ederse, faziletli nesiller yetişecektir. Toplumlar huzurlu olacak ve geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir, dedi.  Eğitimi veren formatörlerimizi ve eğitime katılan bütün eğiticileri tebrik etti.
Eğitici eğitimi sertifika törenine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM, İl Müdür Yardımcısı Savaş AKTEPE, Kuruluş Müdürleri ve Aile ve Sosyal Politikalar bünyesinde görevli olan personellerimiz katılım sağlamıştır.


Sonraki Sayfa: Çalışma İş Kurumu Çankırı İl Müdürlüğü Personeline Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Eğitimi Verildi

Önceki Sayfa : ÇANKIRI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE EĞİTİMİ VERİLDİ