AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNE KUZKA TEKNİK DESTEK PROJESİ KAPSAMINDA ‘’ÖFKENİ KONTROL ET, HAYATINI YÖNET’’ EĞİTİMİ VERİLDİ

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansına sunmuş olduğu ve başarılı projeler arasında yer almaya hak kazanan ‘’ Öfkeni Kontrol Et, Hayatını Yönet’’ isimli  proje 12 Eylül 2017 Salı günü başlayıp 15 Eylül 2017 Cuma günü son bulmuştur.
Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘’Öfkeni Kontrol Et, Hayatını Yönet’’ projesinin eğitimi,  Eğitim Danışmanı İhsan ÖZALP tarafından verildi. Verilen eğitimde öfke ile baş edebilme konusunda ayrıntılı bilgiler verildi. Eğitim Danışmanı İhsan ÖZALP, öfkeye neden olan faktörlerin fark edilip kontrol altına alınması gerektiğini vurguladı.
Proje eğitiminin açılış konuşmasını yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarda görev yapan, gerek idarecilerin gerekse de diğer çalışanların işlerinde ve sosyal hayatta başarılı, verimli, mutlu olabilmeleri için öfke kontrolü ve stres yönetimi hakkında bilgi sahibi olup yaşamlarına uygulayabilmeleri önem arz etmektedir, dedi.
Dezavantajlı bireylere hizmet veren bir kurum olarak alacağımız bu eğitim, kuruluşlarımızda kalan sakinlerimizin (yaşlı, engelli, kadın, çocuk) ve hizmet alan diğer vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirecektir, ifadelerini kullandı ve eğitim alan tüm personele başarılar diledi ve bu eğitimle birlikte kazandığımız kazanımların kısa sürede kuruluşlarımızda pozitif etkilerini göreceğimize inanıyorum, dedi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarda görev yapan tüm personel eğitime büyük bir ilgi ile katıldı. Program boyunca personellerimiz eğitimi dikkatle dinledi. Eğitim sonunda personellerimize katılım sertifikaları verildi.
Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen projeye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM, Müdür yardımcısı Bedriye Karakoç,  Savaş AKTEPE, Kuruluş Müdürleri ve Kuruluşlarda kalan tüm personel katıldı.


Sonraki Sayfa: KORGUN SEVGİ EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜNDE PROJE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Önceki Sayfa : 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ŞEHİT YAKINLARINA, GAZİLERE VE MUHARİP GAZİLER ONURUNA KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ