AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İSMAİL ÖZDEMİR HUZUREVİ MÜDÜRLÜĞÜNDE AŞURE GÜNÜ KUTLANDI

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 30 Eylül 2017 Cumartesi günü İsmail Özdemir Huzurevi Müdürlüğünde kalmakta olan sakinlerimize “Aşure Günü”  dolayısıyla ziyarette bulunuldu.
Muharrem ayı İslam tarihinde dönüm noktası sayılabilecek olayların yaşandığı önemli bir aydır. Muharrem ayının içerisinde yer alan  “Aşure Günü” paylaşmanın, şükretmenin, bir arada olmanın, bereketin adı ve ilahi bereket ve feyzinin yaşandığı bir gündür.  Aşure Günü her daim birliğimizi ve huzurumuzu temsil etmiş, bu gün kardeşliğin, birliğin, sevginin, anlayışın ve hoşgörünün anlamı olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Hasan Tahsin YILDIRIM; “Rabbim bu günler vesilesiyle birlik ve beraberliğimizi arttırsın” temennisinde bulunarak milletimizin ve tüm İslam âleminin Aşure Günü’nü tebrik etti.
İsmail Özdemir Huzurevinde düzenlenen “Aşure Günü” etkinliğine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Hasan Tahsin YILDIRIM, İl Müdür Yardımcısı Savaş AKTEPE, Kuruluş Müdürleri, Çocuk Evlerinde kalmakta olan çocuklarımız ve Huzurevi sakinlerimiz katıldı.

 


Sonraki Sayfa: GAZİLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ŞEHİT YAKINLARI GAZİLER VE MUHARİP GAZİLERE PİKNİK PROGRAMI DÜZENLENDİ

Önceki Sayfa : "ÇOCUK GÖZÜYLE PAYLAŞMAK"