ÇANKIRI’DA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ŞEHİTLİK ZİYARETLERİ YAPILDI

Çankırı’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında Çankırı Valiliği koordinasyonunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından şehitlik ziyaretleri yapıldı.
İl Müdürlüğümüzce 15 Temmuz şehitlerimizden Tüney Köyünde bulunan Yusuf ÇELİK’in ailesi ziyaret edildi. Sayın Vali Yardımcımız Zeki KARACA’nın katılımıyla il Müdürlüğümüzce ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaret sırasında Kur’an tilaveti okundu,  aile ile birlikte şehidimizin kabri ziyaret edilerek gül bırakıldı.
11 Temmuz 2017 Salı günü program kapsamında ilçelerimizdeki şehit kabirleri ziyaret edilmiştir. Çankırı ili Eldivan ilçesinde; 11 Temmuz 2017 tarihinde program kapsamında ilçemizdeki şehit kabirleri ziyaret edilmiş, 15 Temmuz şehitlerinden Hasan GÜLHAN’ın ailesi ziyaret edilmiştir. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Musa GÖKTAŞ'ın yansıra İlçe Jandarma Komutanı Abdurrahman ERKAN, İlçe Emniyet Amir V. Ünal ÇELİK, Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Bedriye KARAKOÇ, İl Genel Meclis üyelerimiz, Daire Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının yönetici ve temsilcileri, Muhtarlar, Başağalar ve çok sayıda vatandaş katılmıştır.
Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde;  15 Temmuz şehitlerinden Aydın ÇOPUR’un ailesi ve kabri ziyaret edilmiştir. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Yakup ÖMEROĞLU, İlçe Daire Amirleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Sezgin ÇALIŞKAN ve vatandaşlar katılmıştır.
Çankırı ili Orta ilçesinde; 15 Temmuz şehitlerinden Uhud Kadir IŞIK ve Erkan ER’in ailesi ve kabirleri ziyaret edilmiştir. Programa İlçe Kaymakamımız Mehmet İLİDİ, İlçe Daire Amirleri, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Abdulkadir SUCU ve vatandaşlar katılmıştır.
Çankırı ili Şabanözü ilçesinde; 15 Temmuz şehitlerinden Serhat ÖNDER’in ailesi ve kabirleri ziyaret edilmiştir. Programa İlçe Kaymakamımız Cevdet BAKKAL, İlçe Daire Amirleri, İsmail Özdemir Huzurevi Müdürü Cafer ÇINAR ve vatandaşlar katılmıştır.
Çankırı ili Korgun ilçesinde; Şehitlerin aileleri ve kabirleri ziyaret edilmiştir. Programa İlçe Kaymakamımız Mustafa Sait ARCAKLIOĞLU, İlçe Daire Amirleri, Korgun Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Latif KARAYÖRÜK ve vatandaşlar katılmıştır.
Çankırı ili Kızılırmak ilçesinde; 12 Temmuz 2017 tarihinde Uğur HİÇYILMAZ’ın ailesine ziyaret akabinde 15 Temmuz Şehidimiz Medet EKİZCELİ’nin ailesi ve şehidimizin kabri ziyaret edilmiştir. Ziyarette Kur’an Tilaveti okundu. Şehitlerimizin kabirlerine çiçek bıraktıktan sonra gül suyu ve lokum ikramında bulunuldu.  Programa Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Garnizon Komutanı Abdullah Dede, Kızılırmak Kaymakamı Sercan YILMAZ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, İl Protokolü ve  İlçe  Daire Amirleri katıldı.


Sonraki Sayfa: 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Önceki Sayfa : 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA YEMEK PROGRAMI DÜZENLEDİ