İL MÜDÜRÜMÜZ HASAN TAHSİN YILDIRIM TARAFINDAN ASP SATRANÇ TURNUVASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİMİZE HEDİYESİ VERİLDİ.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Türkiye ASP Satranç Turnuvasında 3. olan Çocuk Evleri ve Koordinasyon Merkezinde kalmakta olan Arif BARANLIOĞLU’na bisiklet hediye edildi.
İl Müdürümüz Hasan Tahsin YILDIRIM, ülkemizin geleceği gençlerimizdir, çocuklarımızdır. Çocuklar ve gençlerde zihinsel ve fiziksel aktivitelerin yanı sıra olumlu rekabet duygusu oluşturmak ve sağlıklı gelişimlerine destek vermek çok önemlidir. Ne kadar çok öğrencimizi, yavrumuzu, gencimizi bu faaliyetlere katabilirsek, o kadar onları zararlı alışkanlıklardan kötülüklerden uzaklaştırmış oluruz. Bu yüzden çocuklarımızın, gençlerimizin boş zamanlarını sportif faaliyetlerle doldurabilirsek daha sağlıklı bir nesil yetişmesine vesile oluruz. Hedefimiz küçük yaşta çocuklarımıza sporu sevdirmektir, dedi. İl Müdürümüz öğrencimiz Arif BARANLIOĞLU’na başarılarının devamını dileyerek kupasını ve hediye bisikletini verdi.

 


Sonraki Sayfa: ASDEP MÜLAKAT DUYURUSU GÜNCELLEME

Önceki Sayfa : AİLE VE SOSYAL POLİTİKLARA İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 3413 YASA KAPSAMINDA İŞE YERLEŞTİRİLEN GENÇLERİMİZE İŞ HAYATINA UYUM SEMİNERİ VERİLDİ