İL MÜDÜRÜMÜZ HASAN TAHSİN YILDIRIM’IN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük devlet adamı Mustafa Kemal ATATÜRK'ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 79. yıl dönümünde saygı, rahmet ve minnet duygularımızla anıyoruz.
Milletçe, Türkiye Cumhuriyetini çağdaş dünyanın güçlü bir devleti olarak O’nun işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine ulaştırmanın azim ve kararlılığını yüreğimizde taşıyoruz. Bağımsızlık savaşımızın önderi, eşsiz kahraman Atatürk, daima Türk Milleti’nin gönlünde yaşayacak, omuz omuza mücadele ettiği silah arkadaşları ve İstiklal Savaşımızın kahraman şehit ve gazileri hiçbir zaman unutulmayacaktır. Atatürk; Vatanın bağımsızlığının sağlanmasının ardından Millet İradesini esas alan ve “En Büyük Eserim” diye nitelediği Cumhuriyetimizi kurmuş ve Milletimizin muasır medeniyetlerin saygın bir üyesi olmasını sağlayacak önemli düzenlemeleri hayata geçirmiştir. İstiklalimize ve istikbalimize kast eden iç ve dış düşmanlara karşı Millet olarak birbirimize kenetlenmede ve milli ve manevi değerlerimizi sonsuza dek yaşatma azim ve kararlılığımızda Büyük Önder Atatürk’ün fikir ve düşünceleri bugün de bizlere yol göstericiliği yapmaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 79. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ve dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla, minnetle ve saygıyla anıyoruz.

 


Sonraki Sayfa: SOSYAL HİZMET MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN BAĞIMLILIK EĞİTİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLMEYE DEVAM EDİYOR

Önceki Sayfa : 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ VE GAZİLERİ ANMA 1. VE 2. BÖLGE ATLETİZM ŞAMPİYONASI ANTALYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ