İL MÜDÜRÜMÜZ HASAN TAHSİN YILDIRIM'IN YAŞLILAR GÜNÜ MESAJI

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Yaşlılar Günü münasebetiyle İsmail Özdemir Huzurevi Müdürlüğünde kalmakta olan yaşlılarımıza ziyarette bulunuldu.
Ziyarete katılan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Hasan Tahsin YILDIRIM; dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız yaşlılarımızı sadece bu gün değil, her gün hatırlamalı, her zaman saygıyla anmalıyız diyerek, tüm yaşlılarımızın Yaşlılar Günü’nü kutladı.
Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilen ”Yaşlılar Günü “ dünyada ve ülkemizde kutlanan, kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımızın sevgi ve saygı ile hatırlandığı bir gündür.  Milli ve manevi değerlerimizi yaşatarak, bunların gelecek nesillere aktarılmasında köprü görevi üstlenen; tecrübenin temsilcisi yaşlılarımız, bizim en kıymetli hazinelerimizdir.
Unutmayalım ki sevgiye en çok muhtaç olanlar da yaşlılarımızdır. Bizler yaşlılarımıza gösterdiğimiz sevgiyle genç kuşaklara örnek olmayı başardığımız ölçüde, yaşlandığımızda saygıyı hak edebileceğiz. Bizleri bu günlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak, onlara gereken saygıyı ve ihtimamı göstermek, toplum olarak hepimizin görevidir. 


 


 


Sonraki Sayfa: "ÇOCUK GÖZÜYLE PAYLAŞMAK"

Önceki Sayfa : İL MÜDÜRÜMÜZ HASAN TAHSİN YILDIRIM’IN “DÜNYA KIZ ÇOCUKLARI GÜNÜ” MESAJI