İL MÜDÜRÜMÜZÜN KUTLU DOĞUM HAFTASI MESAJI

İnsanlığa büyük bir lütuf, rahmet ve güzel ahlak timsali olarak gönderilen Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)’in dünyaya teşriflerinin kutlandığı “Kutlu Doğum Haftası”na bir kez daha ulaşmanın sevincini, huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Peygamber Efendimizin dünyaya gelişinin kutlandığı Kutlu Doğum Haftasındaki en büyük amaç yüce dinimiz İslâm’ı ve onun Peygamberi Hz. Muhammed’i daha iyi anlayıp idrak edebilmektir. İslam dininin mesajını taşıyan yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim, O’nun aracılığıyla insanlığa tebliğ edilmiştir. Aynı zamanda Peygamber Efendimiz (SAV) tüm insanlığı güzel ahlakla buluşturmuştur. Barışı, hoşgörüsü, şefkati, adaleti, emanete sahip çıkması ve doğruluğu ile tüm insanlığa güzel bir örnek olmuştur.
Sadece Müslümanlar için değil, bütün dünya insanları için de örnek bir şahsiyet olan Peygamberimiz Hz. Muhammed’i (SAV) daha iyi tanıyıp anladıkça bizlere ilettiği mesajların daha güçlü bir şekilde dünyamızda karşılık bulacağı inancındayız. Bu nedenle yolumuzu aydınlatan, yüreklerimizi aşkla, merhametle dolduran sevgili Peygamberimizin hatırasına, emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız. 
Âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz Hazret-i Muhammed’in doğum günü dolayısıyla ülkemizden başlayarak İslam coğrafyasına ve tüm dünyaya birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, Kutlu Doğum Haftasının İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.

 


Sonraki Sayfa: KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE İL EYLEM PLANI DOĞRULTUSUNDA REHBER ÖĞRETMENLERLE KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Önceki Sayfa : ASDEP PERSONEL ALIMI BAŞVURU VE MÜLAKAT LİSTESİ