ILGAZ HACI MUSTAFA AKBAK HUZUREVİNDE YAŞLI YAŞAM EVLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Yaşlı Yaşam Evleri ziyaret projesi kapsamında 05.07.2017-06.07.2017 tarihleri arasında Karaman Ermenek Ali Rıza Alıçlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünün koordinatörlüğünde Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzurevinde toplantı ve ziyaret programı gerçekleştirilmiştir.
Program, 4-5.07.2017 tarihinde Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzurevinde katılımcıların toplanması ile başlamış, 05.07.2017 öğleden sonra kuruluşun tanıtımı, sonrasında Ilgaz ilçesi Kadın Çayırı piknik ve mesire alanında yemek ve çay ikramı sonrasında Yıldıztepe Kayak Merkezi Gezisi, Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli gezisi ve şehitlik ziyareti yapılmıştır.
 06.07.2017 tarihinde 09.30’da Akbak Otel Konferans Salonunda toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantı kapsamında Yaşlı Yaşam Evlerindeki ortak sorunlar hakkında fikir alışverişi yapılmış, illerde katılımcıların sorunlara yaklaşım şekilleri üzerinde durularak istişarelerde bulunulmuştur. Toplantı sonrası katılımcılarımıza Çankırı Gezisi kapsamında saat 14.00’da Çankırı Kalesi, Buğday Pazarı Medresesi, Çivitçioğlu Medresesi ve ilimizin tuz ürünleri tanıtımı gezisi düzenlenerek program sona ermiştir.

 


Sonraki Sayfa: MESLEĞİMİ SEVİYORUM SEVEREK YAPIYORUM PROJESİ KAPSAMINDA KIRIKKALE İL MÜDÜRLÜĞÜ VE BAĞLI KURULUŞLARA ZİYARETTE BULUNULDU.

Önceki Sayfa : 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI