KORGUN SEVGİ EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜNDE PROJE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum” projesi kapsamında 11.09.2017 Pazartesi günü Korgun Sevgi Evleri Sitesi Müdürlüğü ziyaret edildi.
Sosyal Çalışmacı Songül KILINÇ tarafından “Çocuk Bakım  Hizmetleri Süreci” anlatıldı. Kuruluşta kalan çocuklarımızın uyum süreci, kuruluşta kalan çocuklarımıza yönelik yapılan koruyucu önleyici tedbirler, karşılaşılan vakalara karşı uygun çözüm yöntemleri, topluma faydalı çocuk yetiştirme gibi konularda ve kuruluşun iş ve işleyişi hakkında bilgiler verildi.
Çocuk Bakım Hizmetleri Süreci sunumunun ardından personellerimiz çocuklarımızı ziyaret ederek, çocuklarımızla vakit geçirdiler.
Programa İl Müdür Yardımcısı Bedriye KARAKOÇ, Kuruluş Müdürleri ve Meslek Elemanları katıldı. Sonraki Sayfa: MESLEĞİMİ SEVİYORUM SEVEREK YAPIYORUM PROJE TOPLANTISI ELDİVAN ZİHİNSEL ENGELLER BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Önceki Sayfa : AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİNE KUZKA TEKNİK DESTEK PROJESİ KAPSAMINDA ‘’ÖFKENİ KONTROL ET, HAYATINI YÖNET’’ EĞİTİMİ VERİLDİ