MESLEĞİMİ SEVİYORUM SEVEREK YAPIYORUM PROJE TOPLANTISI ELDİVAN ZİHİNSEL ENGELLER BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum” projesi kapsamında 25.07.2017 Salı günü Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ziyaret edildi.
Meslek elemanlarımız Gülizar HACIOĞULLARI ve Süleyman DEMİRKOL tarafından “Engelli Bakım Hizmetleri Süreci” hakkında bilgi verildi. Engelli Bakım Hizmetleri Süreci hakkında bilgi verilmesinin ardından Çankırı Devlet Hastanesi personeli, Sosyal Çalışmacı Cem Ali YAMAN tarafından Hastanelerde yürütülen sosyal hizmet çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra “Niçin Sosyal Hizmet ve Niçin Sosyal Çalışmacı” konuları hakkında bilgi verdi.
İl Müdürümüz Hasan Tahsin YILDIRIM, “Hizmet götürdüğümüz hedef kitlenin bilimsel, toplumsal ve kültürel açılardan ele alarak tartışmak, mevcut hizmet modellerimizin yeterliliği ve etkinliği konusunda değerlendirmelerde bulunmak,  aynı zamanda kurumumuz içerisinde çalışan meslek elemanlarımızın birbirlerini daha iyi tanıma ve dayanışma içinde olmalarını sağlayarak,  personel motivasyonunun artmasının en büyük hedefi olduğunu ifade etti.”
 İl Müdürümüz Hasan Tahsin YILDIRIM’ın konuşmalarının ardından, Eldivan Kaymakamı Musa GÖKTAŞ tarafından İl Müdür Yardımcılarına ve Kuruluş Müdürlerine yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgeleri takdim edildi.
Programa Eldivan Kaymakamı Musa GÖKTAŞ, İl Müdürümüz Hasan Tahsin YILDIRIM, İl Müdür Yardımcılarımız, Kuruluş Müdürlerimiz ve Meslek Elemanları katıldı.


Sonraki Sayfa: 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA YEMEK PROGRAMI DÜZENLEDİ

Önceki Sayfa : KORGUN SEVGİ EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜNDE PROJE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.