MESLEĞİMİ SEVİYORUM SEVEREK YAPIYORUM PROJESİ KAPSAMINDA KARABÜK AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ VE BAĞLI KURULUŞLAR ZİYARET EDİLDİ.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum” projesi kapsamında 20.09.2017 Çarşamba günü Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlar ziyaret edildi.
Meslek elemanları arasında etkin iletişim kurmayı sağlamak ve karşılaştıkları vakalar üzerinde tartışma ortamı yaratarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı hedef kitlesi olan dezavantajlı bireylere daha kaliteli hizmetin nasıl verilebileceği noktasında görüş alışverişinde bulunmaları ve Meslek elemanlarının ve idari kadroda bulunan personelin aynı platformda bir araya gelerek, Bakanlığımızın sunmuş olduğu hizmet modellerinin uygulama alanındaki etkinliğini ve aksayan yönlerini tartışmak üzere Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ziyaret edildi. Program Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ziyareti ardından, proje kapsamında görevli olan personellerimizin bağlı kuruluşları ziyaretleri ile sonlandı.
Programa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM, Kuruluş Müdürleri ve Meslek Elemanları katıldı.


Sonraki Sayfa: 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ŞEHİT YAKINLARINA, GAZİLERE VE MUHARİP GAZİLER ONURUNA KUTLAMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Önceki Sayfa : GAZİLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ŞEHİT YAKINLARI GAZİLER VE MUHARİP GAZİLERE PİKNİK PROGRAMI DÜZENLENDİ