MESLEĞİMİ SEVİYORUM SEVEREK YAPIYORUM PROJESİ KAPSAMINDA ŞEHİT AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ

İl Müdürlüğümüzce hazırlanan Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum projesinin son etkinliği olan Şehit Yakınları Ziyaretleri 18 Aralık 2017 Pazartesi günü başladı. 22 Aralık 2017 Cuma günü sona eren ziyaretlerimiz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM,  İl Müdür Yardımcısı Bedriye KARAKOÇ, Kuruluş Müdürleri ve meslek elemanlarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM, İl Müdür Yardımcısı, Kuruluş Müdürleri ve mesleki personeller 18.12.2017 tarihinden itibaren 5 gün içerisinde toplam 55 Şehit yakınını ziyaret ettiler. Yapılan ziyaretlerde Bakanımız Fatma Betül SAYAN KAYA’nın selamları ailelerimize iletildi.  Ziyaret esnasında hoş sohbetler yapıldı. İl Müdürümüz ziyaret ettiği şehit ailelerine her zaman yanlarında olduklarını ve İl Müdürlüğümüz olarak kendilerini asla unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını bildirdi. Şehit ailelerimizin herhangi bir isteklerinin bulunması durumunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile iletişime geçmelerinin yeterli olacağı konusunda bilgi verildi. Ziyaretten memnun kaldıklarını belirten şehit ailelerimiz, devletimize ve milletimize olan teşekkürlerini ilettiler.
İl Müdürümüz Hasan Tahsin YILDIRIM, “Bu proje ile yapılan etkinliklerin ve faaliyetlerin mesleki personellerimize ve İl Müdürlüğümüze kattığı değeri belirtirken, başta proje koordinatörü olan İl Müdür Yardımcısı Sayın Bedriye KARAKOÇ olmak üzere tüm faaliyetlerimizde önemli rol alan Kuruluş Müdürlerimiz ve tüm kuruluş personellerimize gönülden teşekkürlerini sunarak, sizinle çalışmaktan ve böyle bir ailenin içinde olmaktan mutluluk duyuyorum”, dedi.

 


 


Sonraki Sayfa: AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN KORUYUCU AİLE HİZMETİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Önceki Sayfa : KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE İL KOORDİNASYON ÜST KOMİSYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ