Mesleğimi Seviyorum Proje toplantısı Huzur Evinde Buluştu

İl Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum" Projesi buluşma toplantısı 11.11.2016 Cuma günü İsmail Özdemir Huzurevi Müdürlüğünde gerçekleştirildi. İl Müdürlüğümüz ve Bağlı Kuruluşlarda görev yapan Mesleki Personelin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda İlayda ALTUN tarafından "Kadın Konukevi Süreci”, Mehmet GÜN tarafından “Kuruluşlarda Hijyen Süreci” ile alakalı bilgilendirme sunumu yapıldı.
İl Müdür Y. Bedriye KARAKOÇ projenin amacının,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarında çalışan meslek elemanlarının bir araya gelerek mesleki deneyimlerinin paylaşılmasını, personel arasında dayanışma ve paylaşma bilincini güçlendirmeyi,  “BEN” anlayışı yerine ‘’BİZ’’ bilincini kazandırmak olduğunu belirtti.
İl Müdür Y. Bedriye KARAKOÇ bu proje kapsamında meslek elemanlarının aralarında etkin iletişim kurmayı sağlamak ve karşılaştıkları vakalar üzerinde tartışma ortamı yaratarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı hedef kitlesi olan dezavantajlı bireylere daha kaliteli hizmetin nasıl verilebileceği noktasında görüş alışverişinde bulunmak olduğunu belirtti.
Projenin hedeflerinin birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı koruyucu, önleyici bütüncül sosyal politikalar üretmek, uygulamak ve izlemek olduğu vurguladı.
Buluşmaya katılan Mesleki Personellerimiz projeden bilgi paylaşımından ve yapılan etkinliklerden memnun olduklarını dile getirdiler.


Sonraki Sayfa: İl Müdürlüğümüzde Afet Ve Acil Durumlarda Psikososyal Destek Hizmet Grubu Operasyon Planı Eğitimi Verildi

Önceki Sayfa : İl Müdürlüğümüzde İş Salığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi