''Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum'' Proje Tanıtım Toplantısı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından başlatılan proje kapsamında İl Müdürümüz Hasan Tahsin Yıldırım ve İl Müdür Yrd. Bedriye Karakoç tarafından Toplantıya katılan Meslek Elemanlarına proje hakkında bilgilendirme yapıldı.
İl Müdür Yrd. Bedriye Karakoç Projenin amacının,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarında çalışan meslek elemanlarının bir araya gelerek mesleki deneyimlerinin paylaşılmasını,Personel arasında dayanışma ve paylaşma bilincini güçlendirmeyi,  ‘’BEN ‘’ anlayışı yerine ‘’BİZ’’ bilincini kazandırmak olduğunu belirtti.
İl Müdürümüz Hasan Tahsin Yıldırım Bu proje kapsamında Meslek elemanlarının aralarında etkin iletişim kurmayı sağlamak ve karşılaştıkları vakalar üzerinde tartışma ortamı yaratarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı hedef kitlesi olan dezavantajlı bireylere daha kaliteli hizmetin nasıl verilebileceği noktasında görüş alışverişinde bulunmak olduğunu Belirtti.
İl Müdür Yrd. Bedriye Karakoç Projenin hedeflerinin  Birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı koruyucu, önleyici  bütüncül sosyal politikalar üretmek, uygulamak ve izlemek olduğu vurguladı.
 
 


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Hasan Tahsin YILDIRIM'ın 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası Ziyaretleri

Önceki Sayfa : Sumitomo Rubber Ako Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan çocuklarımızı ziyaret etti