Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum Projesi Kapsamında Meslek Elemanları Korgunda Buluştu.

İl Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum" Projesi buluşma toplantısı 30.09.2016 Perşembe günü Korgun Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğünde gerçekleştirildi. İl Müdürlüğümüz ve Bağlı Kuruluşlarda görev yapan Mesleki Personelin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda "Çocuk Bakım Hizmetleri" süreciyle alakalı Sosyal Çalışmacı Songül KILINÇ tarafından bilgilendirme sunumu yapıldı. 

İl Müdürümüz Hasan Tahsin Yıldırım Projenin amacının, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarında çalışan meslek elemanlarının bir araya gelerek mesleki deneyimlerinin paylaşılmasını,Personel arasında dayanışma ve paylaşma bilincini güçlendirmeyi,  ‘’BEN ‘’ anlayışı yerine ‘’BİZ’’ bilincini kazandırmak olduğunu belirtti.
İl Müdürümüz Hasan Tahsin Yıldırım Bu proje kapsamında Meslek elemanlarının aralarında etkin iletişim kurmayı sağlamak ve karşılaştıkları vakalar üzerinde tartışma ortamı yaratarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı hedef kitlesi olan dezavantajlı bireylere daha kaliteli hizmetin nasıl verilebileceği noktasında görüş alışverişinde bulunmak olduğunu Belirtti.
Projenin hedeflerinin  Birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı koruyucu, önleyici  bütüncül sosyal politikalar üretmek, uygulamak ve izlemek olduğu vurguladı.

Buluşmaya katılan Mesleki Personellerimiz projeden bilgi paylaşımından ve yapılan etkinliklerden memnun olduklarını dile getirdiler.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Hasan Tahsin YILDIRIM'ın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü mesajı

Önceki Sayfa : Kurumumuzda İş Güvenliği Eğitim Toplantısı Gerçekleştirildi