Sumitomo Rubber Ako Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan çocuklarımızı ziyaret etti

Sumitomo Rubber Ako Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Başkanı Norifumi Fujimoto konuşma yaptı terör olaylarını kınayarak “İlk olarak Ankara ve İstanbul’da gerçekleşen terör olaylarında hayatları kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum. Türkiye’de yaşamakta olan Japonlar olarak dualarımız sizinle, Bugün burada sizlerle bir araya gelmiş olmaktan dolayı çok mutluyum'' diyerek açıklamalarına devem eden Fujimoto “Türkiye’nin geleceği olan sizlerle karşılıklı konuşabilme, sizleri tanıyabilme fırsatını bizlere tanıyan herkese canı gönülden teşekkür ederim’’dedi.

 

Sumitomo Rubber Grubu olarak sosyal sorumluluk projelerine önem veriyor, şirketlerin büyümelerinin ancak bölge ve toplumla birlikte hareket ederse gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bu yüzden de elimizden geldiğince bölgeye faydalı olmaya bundan sonra da çalışacağız. 

Türkiye’nin geleceği olmak büyük sorumlulukları da beraberinde getiriyor. İyi birer yetişkin, vatandaş ve çalışan olmak için hep birlikte çalışmamız gerek. Bizler sizlere daha iyi bir dünya bırakmak için, sizlerde bıraktığımız dünyayı daha da iyi hale getirmek için elimizden geleni yapmalıyız dedi.

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Hasan Tahsin Yıldırım’da, “Biz Türk milleti olarak Japon halkını çok seviyoruz. İki ülke arasında köprü oluşturan merhum Barış Manço’yu buradan bir kez daha yad ediyoruz.” dedi.

 

Japon misafirlerini çocuk evlerinde ağırlamaktan onur duyacağız diyen Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Yıldırım, bugünki etkinlik için hepinize çok teşekkür ederiz dedi

 

Açıklamalar sonrasında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan çocuklara hediyeler takdim edildi. 


Sonraki Sayfa: ''Mesleğimi Seviyorum Severek Yapıyorum'' Proje Tanıtım Toplantısı

Önceki Sayfa : ASDEP PERSONEL ALIMI BAŞVURU DUYURUSU